Jegomość dla Twojej firmy

Jegomość to męski blog modowy klasy premium który pozwoli podkreślić charakter Twojej Marki. Naturalny ruch na stronach, swobodne artykuły i opinie, a także komentarze i naturalne linki. Jegomości jak i cały Internet to platforma do komunikacji, wypowiedzi, wyrażania swoich myśli budując relacji między marką i klientem.

Blog to człowiek, jak każdy jest niepowtarzalny. Tu akurat statystyki nie kłamią :] …bo na sam koniec w realu – najcenniejsza jest szczera opinia, Klient i tak będzie polegać na niej.

Formy reklamy

Oferujemy Państwu szeroką ofertę współpracy i reklamy. Reklamodawca poprzez obecność na blogu zyskuje dostęp do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, znających się na modzie. Są to osoby z 'grubszym' portfelem dla których jakość, gatunek czy dobry smak są ważniejsze niż cena.

Na Jegomość prezentujemy wyłącznie wyselekcjonowane marki które istnienie czy historie zawładnęło naszym sercem, marki i  produkty a także akcje społeczne które moglibyśmy polecić czystym sumieniem.

Swoja ofertę kierujemy do agencji a także Klientów, marek z gatunku premium, współpraca reklamowa to między innymi prezentacje produktów, recenzje i testy. Oferujemy atrakcyjna przestrzeń  na Twojej reklamy, ponad to wystawiamy faktury VAT!

hello@thepress.pl