Paralaksa tła

Robert Kupisz – Kolekcja Angel

25 grudnia 2018

Moda męska

Autor: Jegomość

Fotografie, reżyseria i zdjęcia: Daniel Jaroszek (Papaya Films)
Operator kamery: Tymoteusz Pieszka
Dyrektor artystyczna: Zuza Krajewska
Scenografia: Ewa Iwańczuk
Stylizacja: Michał Kuś
Hair: Przemysław Grejcz
Make up: Wilson
Montaż: Maciej Kozłowski
Muzyka: Niko Ramos www.rebelscream.pl
Postprodukcja: Delapost
Produkcja: Ania Borowska, Krzysztof Malinowski /Art Works

Qπш Robert Kupisz prezentuję kolekcję ANGEL – sezon jesień/zima 2019/20

„Żyjemy w poczuciu ciągłego zagrożenia, ciągniemy za sobą demony przeszłości, szukamy wsparcia w różnych miejscach, szukamy odpowiedzi na pytania, na które nie ma łatwych odpowiedzi. Pragniemy chwili wytchnienia i bezpiecznego schronienia. Anioła, który nas będzie chronił. Anioła, który podejmie walkę i przegoni wszelkie zło. To było moją inspiracją i o tym jest film promujący kolekcję – o odwiecznej walce dobra ze złem.”

– mówi o kolekcji Robert Kupisz.

Pokaz adresowany do całego świata!

Kupisz sięga po trans

Kolekcja utrzymana jest w czerni i bieli oraz szarościach z przebłyskami srebra, złota i krwistej czerwieni. Na ubraniach użyto bardzo wymownych haseł: SECURUS (z łac. bezpieczny), AMEN (z hebr. niech się stanie) i cytatu z psalmu 91:11 „For he will order his angels to protect u wherever u go” (tłum. bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie, aby cię strzegli na wszystkich twych drogach). Nie mogło też zabraknąć skrzydeł, które pojawiają się w formie nadruków i naszywek.

Kobieta i mężczyzna Kupisza to silne osobowości, gotowe stanąć do walki o własne racje i nie bojące wyrazić siebie przez awangardowe stylizacje. Ich stroje to często ubrania inspirowane mundurami wojskowymi, odzieżą ochronną i uniformami firm ochroniarskich.

Oversize zawsze w modzie

Paleta t-shirtów, bluz, luźnych sukienek jeansowych, cekinowych i siatkowych topów. W kolekcji wzrok przyciągają kamizelki, kurtki i spodnie uszyte ze srebrnego ortalionu oraz błyszczące, cekinowe spódnice i sukienki. Nowością jest autorska kolekcja biżuterii, która uzupełnia stylizację sylwetek: kolczyki i wisiory z logo Qπш.

1 Komentarz

  1. karolina pisze:

    Jak dla mnie ostatnio mega są wszelkiego rodzaju kamizelki właśnie, które można w ciekawy sposób łączyć i bawić sie tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *