Paralaksa tła

Instytut Festival Music & Art

2 kwietnia 2019

Lifestyle

Festiwal

Autor: Błażej Andrzej

Fotografie: Instytut Festiwal, Nowotniak, Anna Gawęcka, Timski Lightpainting

Już 21 czerwca rusza INSTYTUT FESTIVAL MUSIC & ART  i ogłasza kolejnych artystów!

Zgodnie z zapowiedzią Instytutu z początku roku, nie musieliśmy długo czekać na kolejne informacje. Organizatorzy już przygotowali dla nas kolejną bombę.

 

Prezentujemy listę kolejnych artystów, których zobaczymy na Instytut Festival 2019 Music & Art:

aetha (PL)

Aksamit (PL)

Ancient Methods (DE)

Andy Stott live (UK)

An On Bast live (PL)

Antigone (FR)

Arkady (PL)

Ben Klock (DE)

Ciacho (PL)

CRVEL (P.E.A.R.L. & Tensal) (ES/DE)

Dasha Rush live (RU)

DJ Bone (US)

Donato Dozzy (IT) – premiera w Polsce

Dtekk (PL)

Ellen Allien (DE)

Gunnar Haslam (US)

ISNT (PL/FR)

John Talabot (ES)

KAJKO (PL)

Kangding Ray live (DE)

Kovvalsky (PL)

Kuba Sojka aka Psi-Acoustic live (PL)

Maceo Plex (US)

Marco Shuttle (IT)

Olivia (PL)

Paula Temple (DE)

Richie Hawtin (CA)

RØDHÅD (DE)

rraph (PL)

Shari Vari (PL)

Stephanie Sykes (UK)

Tommy Four Seven (UK)

Zadig (FR)

 

Instytut nie zwalnia tempa

Po latach burzliwej historii w czerwcu Cytadela Twierdzy Modlin przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.  Nadchodząca edycja zachwyci miłośników zarówno melodyjnej odsłony techno jak i mocnych brzmień. Pośród niekwestionowanych legend i mistrzów gatunku, takich jak Donato Dozzy, Ben Klock czy Richie Hawtin zobaczymy całą plejadę niezwykłych artystów, między innymi Ancient Methods, Tommy Four Seven, Andy Stott, Kangding Ray czy Marco Shuttle a także silną reprezentację rodzimej sceny elektronicznej, jak Olivia, DTEKK, ISNT czy Aksamit. Do grona artystów dołącza znany i doceniany na całym świecie Maceo Plex oraz silna reprezentacja niemieckiej elektroniki, wśród nich jedna z najbardziej kultowych kobiet w świecie techno –  Ellen Allien oraz RØDHÅD.

Fanów mocnych i surowych dźwięków z pewnością ucieszą występy Pauli Temple, niewątpliwie jednej z najciekawszych reprezentantek ciężkiego grania, Zadiga oraz kolektywu CRVEL, w którego skład wchodzą P.E.A.R.L. oraz Tensal i który będziemy mieli szansę zobaczyć w akcji po raz pierwszy w Polsce! Po drugiej stronie muzycznego bieguna plasują się John Talabot i DJ Bone, mistrzowie budowania atmosfery, która hipnotyzuje publiczność.

Instytut Festival Music & Art to nie tylko festiwal muzyczny. Instytut łączy unikaty miks muzyki z szeroko pojętą sztuką, mozaikę osobowości i doświadczeń. Całe wydarzenie scalać będzie koncepcja Music & Art bowiem poza sferą muzyczną o najlepsze doznania artystyczne zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych aranżując historyczną przestrzeń dziewiętnastowiecznego Garnizonu, który ma stać się najdłuższą galerią sztuki w Europie. Jak mówią organizatorzy: „podczas organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą  nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową”.

 

Cytadela Twierdzy Modlin

Cytadela Twierdzy Modlin to unikat na skalę światową – najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu trzech rzek: Wisły, Narwi i Bugu w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów  oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy.

DATA: 21-22.06.2019

START: 19:00

KONIEC: 7:00

MIEJSCE: Garnizon Modlin www.garnizon.modlin.pl

FB: https://www.facebook.com/technoinstytut/

STRONA: https://www.technoinstytut.pl/

Youtube: https://www.youtube.com/instytut
Instagram: https://www.instagram.com/instytut.techno/
Soundcloud: https://soundcloud.com/instytuttechno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *