Paralaksa tła

Polestar 2 – elektryczny pogromca Tesli 3?

13 stycznia 2019

Lifestyle

Motoryzacja

Autor: BA

Fotografie: Polestar, Volvo

Polestar online

Jeszcze nie opadł kurz po Polestar  1, a chińscy właściciele marki Volvo czyt. Polestar deklarują; będzie model 2 i 3 zapowiadany jako SUV – mają rozmach!

 

 

Dwie pieczenie, na jednym ogniu

Na bazie modelu zapowiadanego jako Volvo XC40 Polestar EV, powstanie model 2 i 3, 400 KM i zasięg 550 km (na jednym ładowaniu) niesamowity komfort, stylistyka i wrażenia z jazdy. Szczerze – ja prawie się zakochałem, pytanie gdzie to cudo naładuję?

System sprzedaży jest bardzo ciekawy. Polestara będziesz mógł zamówić jedynie online i w alejach w centrach handlowych, tym samym zrezygnowano z kosztownych salonów. Co więcej, auto będziesz mógł wynająć krótko terminowo ok. 2-3 lat, to tłumaczy system multimedialny na bazie Androida, przy tym wiele usług firmy Google na pokładzie, nie wiem czy się cieszyć… Polestar 2 na własność, to niemała suma 170-250 tyś zł, dla zainteresowanych w sprzedaży od 2020.

Chodź Producent deklaruje że stylistyka w najbliższych latach znacznie się zmieni, oby wyglądała co najmniej tak dobrze jak na wizualizacjach.

 

Polestar 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *