Paralaksa tła

Targi vintage & retro

8 maja 2018

Lifestyle

Design

Autor: Błażej Andrzej

Fotografie: Kogiel Mogiel

Zapraszamy na VI edycję targów vintage i retro Kogel Mogel.

Wyjątkowa impreza, która stała się już prawdziwym RETRO świętem, gromadzącym na jednej przestrzeni miłośników vintage i retro.

W tym roku zapraszamy do dawnej fabryki tytoni przy ul. Dolne Młyny 10, wyjątkowego miejsca na mapie Krakowa gdzie w budynku o nazwie retro będzie można spotkać grono wystawców z takich kategorii jak moda, akcesoria, wnętrza, dizajn. Podczas targów odbędą się warsztaty retro fryzur z Rockagirl, warsztaty Kokedama oraz będzie można zrobić swoją retro pocztówkę.

 

Targi Kogel Mogel to także inspirujące i praktyczne wykłady jak „Wielkie wyzwania małego kolekcjonera”, „Jak ubrać się retro i nie wyglądać jak własna babcia” i wiele innych. Imprezę zamknie specjalny set dj’a Wake Up.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Co na Was czeka?

Zwariowana mieszanka inspiracji, od której może się zakręcić w głowie! Zobaczycie rzeczy, które tworzyły domy i zapamiętały wiele rodzinnych anegdot. Przymierzycie ubrania- ostatni krzyk mody sprzed 50 czy 40 lat! Akcesoria przeznaczenia wszelakiego, płyty winylowe, dizajn przeszłości i dizajn teraźniejszości- inspirowany przeszłością! Rodzimi twórcy są tu zawsze mile widziani. Klimat targów dopełnia retro muzyka, puszczana z oryginalnych płyt analogowych. Pokazy mody, makijażu, fryzur przybliżają dawną stylistykę. Dwa razy do roku na gości targów czeka inny zestaw atrakcji. Wydarzenia towarzyszące wciągają uczestników w wir zabawy.

Targi to prawdziwe święto, gromadzące na jednej przestrzeni miłośników kultury retro.

Rzeczy potrafią mówić! Opowiadają ciekawe historie, których nie usłyszymy na co dzień. Jednak aby rozpoczęły swoje opowieści, potrzebują zainteresowanych słuchaczy. Pomóżmy przeszłości ożyć, mieć swoje nowe pięć minut. Dlatego przybywajcie całymi rodzinami na Targi Vintage i Retro Kogel Mogel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *